Menu

Over ons

Wie is wie?

Een hecht team van zo’n 25 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiast bestuur

Restauratie, onderhoud en onderzoek

Freek Peeraerts – Projectontwikkelaar restauratie
📧 freek.peeraerts@herita.be – ✆ 03 212 29 71

Simon Callebert – Projectontwikkelaar restauratie
📧 simon.callebert@herita.be – ✆ 03 212 29 70 

Lieven Van Raemdonck – Medewerker technisch onderhoud en planning
📧 lieven.vanraemdonck@herita.be – ✆ 03 212 29 91

Helena ten Berge – Erfgoedonderzoeker
📧 helena.tenberge@herita.be – ✆ 03 212 29 73

Sara Cleiren – Administratief en bouwtechnisch medewerker
📧 sara.cleiren@herita.be – ✆ 03 212 29 73

Koen Boschmans –  Medewerker technisch onderhoud
📧 koen.boschmans@herita.be 

Tony Van Winckel – Medewerker technisch onderhoud
📧 tony.vanwinckel@herita.be 

Ludwig Vanbelleghem – Medewerker technisch onderhoud
📧 ludwig.vanbelleghem@herita.be

Ontwikkeling, beleving en ledenbeweging

Beau Van Dooren – Projectcoördinator en projectleider Open Monumentendag
📧 beau.vandooren@herita.be – ✆ 03 212 29 56

Veerle Van Reusel – Projectcoördinator
📧 veerle.vanreusel@herita.be – ✆ 03 212 29 57

Puck Verstraeten – Projectleider erfgoedbeleving
📧 puck.verstraeten@herita.be – ✆ 03 212 29 60

Kathleen Engels – Communicatie en marketing
📧 kathleen.engels@herita.be – ✆ 03 212 29 61

Yasmijn Soete – Communicatie en marketing
📧 yasmijn.soete@herita.be – ✆ 0486 46 63 26

Michaël Bresseel – Event en productie medewerker
📧 michael.bresseel@herita.be – ✆ 0472 39 97 78

Helena Brosius – Community manager
📧 helena.brosius@herita.be – ✆ 0483 99 94 21

Sieglinde Steenkiste – Projectcoördinator Beauvoorde 
📧 sieglinde.steenkiste@herita.be – ✆ 058 29 92 29

Staf en ondersteuning

Eugene Goetstouwers – Stafmedewerker financiën
📧 medewerker@herita.be – ✆ 03 212 29 76

Isabelle De Wilde – Medewerker financiën
📧 isabelle.dewilde@herita.be – ✆ 03 212 29 66

Carolien Callewaert – HR en management assistent
📧 carolien.callewaert@herita.be – ✆ 03 212 29 68

Jamila Ahmindach – Onthaalmedewerker
📧 jamila.ahmindach@herita.be – ✆ 03 226 31 85

Sophie Brands – Commercieel coördinator
📧 sophie.brands@herita.be

Stein de Groof – Allround ICT medewerker
📧 stein.degroof@herita.be – ✆ 03 212 29 90

Caroline Geerts – Projectcoördinator
📧 caroline.geerts@herita.be

Leonard Adriaen – Junior staf- en projectmedewerker
📧 leonard.adriaen@herita.be

Paul Lambrechts – Site-coördinator Abdij van Herkenrode 
📧 paul.lambrechts@herita.be

Faith Osayomore – Medewerker onderhoud/facility

Managementteam

Matthias Francken – Algemeen directeur
📧 matthias.francken@herita.be – ✆ 03 212 2 972

Jonas Devos – Manager restauratie, onderhoud en onderzoek
📧 jonas.devos@herita.be – ✆ 03 212 29 98

Lucas De Clercq – Manager ontwikkeling, beleving en ledenbeweging
📧 lucas.declercq@herita.be – ✆ 03 212 29 96