Kasteel van Horst

Who's who

Matthias Francken
Algemeen directeur
+32 (0)3 21 22 972
+32 (0)498 84 56 99
matthias.francken@herita.be

Véronique Lambert
Manager sites
Site-ontwikkelaar Kasteel van Laarne
Site-ontwikkelaar Kasteel Beauvoorde 
+32 (0)479 66 12 34
veronique.lambert@herita.be

Lucas De Clercq
Manager technische ondersteuning
+32 (0)3 21 22 996
+32 (0)483 21 15 45
lucas.declercq@herita.be

Dimitri Stevens
Manager HR, onderzoek & stakeholders
Expert religieus erfgoed
+32 (0)3 31 80 802
dimitri.stevens@herita.be

Leonard Adriaen
Staf- en projectmedewerker
+32 (0)3 21 22 975
leonard.adriaen@herita.be

 

Jamila Ahmindach
Onthaal & facility
+32 (0)3 226 31 85
jamila.ahmindach@herita.be

Koen Boschmans 
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)490 42 30 62
koen.boschmans@herita.be

Sophie Brands
Site ontwikkelaar Kasteel van Horst
+32 (0)3 21 22 969
sophie.brands@herita.be

Michaël Bresseel
Events & productie
+32 (0)3 21 22 963
michael.bresseel@herita.be

Helena Brosius
Vrijwilligersbeleid & site-ondersteuning
+32 (0)3 21 22 967
helena.brosius@herita.be

Simon Callebert
Projectontwikkelaar restauratie
+32 (0)3 21 22 970
simon.callebert@herita.be

Sara Cleiren
Coördinator De Hofkamer & Paleis op de Meir
+32 (0)3 21 22 973
sara.cleiren@herita.be

Stein De Groof
IT services
+32 (0)3 21 22 990
stein.degroof@herita.be

Isabelle De Wilde
Boekhouding
+32 (0)3 21 22 966
isabelle.dewilde@herita.be

Kathleen Engels
Communicatieverantwoordelijke
+32 (0)3 21 22 961
kathleen.engels@herita.be

Caroline Geerts
Site ontwikkelaar Kasteel van Heers
+32 (0)3 21 22 992
caroline.geerts@herita.be

Eugène Goetstouwers
Boekhouding
+32 (0)3 21 22 976
eugene.goetstouwers@herita.be

Jolien Hendrickx
Projectmedewerker merkbeleving
+32 (0)3 31 80 803
jolien.hendrickx@herita.be

Paul Lambrechts
Site ontwikkelaar Abdij van Herkenrode
+32 (0)3 21 22 993
paul.lambrechts@herita.be

Faith Osayomore
Onthaal & facility
+32 (0)3 226 31 85
faith.osayomore@herita.be

Freek Peeraerts
Projectontwikkelaar restauratie
+32 (0)3 21 22 971
freek.peeraerts@herita.be

Jeroen Bryon
Manager financiën & business development
+32 (0)3 31 80 804
jeroen.bryon@herita.be

Sieglinde Steenkiste
Coördinator Kasteel Beauvoorde
+32 (0)3 21 22 994
sieglinde.steenkiste@herita.be

Helena ten Berge
Erfgoed onderzoeker
+32 (0)3 21 22 974
helena.tenberge@herita.be

Griet Langbeen
Manager merkbeleving & marketing
Coördinator Open Monumentendag
+32 (0)3 21 22 962
griet.langbeen@herita.be

Cleo Jespers
Merkbeleving, strategie & conceptcreatie
+32 (0)3 21 22 991
cleo.jespers@herita.be

Alissa Van Horenbeeck
Communicatiemedewerker
+32 (0)3 21 22 978
alissa.vanhorenbeeck@herita.be

Tony Van Winckel
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)495 99 76 42
tony.vanwinckel@herita.be

Ludwig Vanbelleghem
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)498 26 54 45
ludwig.vanbelleghem@herita.be

Puck Verstraeten
Site ontwikkelaar De Hofkamer & Paleis op de Meir
+32 (0)3 21 22 960
puck.verstraeten@herita.be

Emile Cnudde
Coördinator Kasteel van Laarne
+32 (0)9 230 91 55
emile.cnudde@herita.be

 

Jaana Hombroux
Onthaal & projectmedewerker
+32 (0)3 226 31 85
jaana.hombroux@herita.be

Flore-Jan Van Bosstraeten
Technisch onderhoudsmedewerker
florejan.vanbosstraeten@herita.be

Kathy Roelandt
Conciërge Kasteel van Laarne kathy.roelandt@herita.be

Nele Vranken
Projectmedewerker restauratie & herbestemming
+32 (0)3 31 80 800
nele.vranken@herita.be

Christine Engels
Manager restauratie
+32 (0)3 31 80 801
christine.engels@herita.be

Lotte Huyge
Communicatiemedewerker
+32 (0)3 31 80 805
lotte.huyge@herita.be

Vrijwilligers
Anne, Carla en Goedele onthalen bezoekers in De Hofkamer. Zoals hen zijn er nog veel meer fantastische vrijwilligers

Raad van Bestuur & Algemene Vergadering

Het bestuur is het leidinggevende orgaan van Herita vzw en heeft de uiteindelijke verantwoordelijkheid voor het reilen en zeilen van de organisatie. De raad wordt verkozen door en legt verantwoording af aan de leden van de algemene vergadering van de vzw.

Raad van Bestuur
Vanessa Delacourt (voorzitter), Gustaaf Sap, Hilde Daem, Simonne Vermeylen, Christine Claus, Ine Mariën, Thomas Van Waeyenberge, Bart Vandesompele, Joris Brams, Hans Maertens, Ingrid Stevens, Simon de Merode, Jos Stalmans.

Algemene vergadering
Annick Schramme, Anouk Stulens, Christine Claus, Eline Goovaerts, Ghislain d'Ursel, Hilde Daem, Ingrid Stevens, Luc Demeester, Luc Olyslager, Philippe De Backer, Piet Jaspaert, Piet Lombaerde, Simon de Merode, Simonne Vermeylen, Sophie Huysman, Ine Mariën, Thomas Van Waeyenberge, Bart Vandesompele, Jozef Van Waeyenberge, Ilse Deloof, Jos Stalmans, Marc Kocken, Sofie De Caigny, Caroline Bevernage-de Kerchove, Patrick Cornelissen, Bart Bouve, Joris Van Reusel, Jan Oprins, Marc Dubois, Gudrun de Geyter, Lore Vandoorne, Kristien Viaene, Griet Blanckaert, Joris Brams, Hans Maertens, Gustaaf Sap.