Menu

Wie is wie bij Herita?

Een hecht team van zo’n 30 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiast bestuur en algemene vergadering.

Afdeling site-ontwikkeling

Stijn Jodts - Site-ontwikkelaar Kasteel Beauvoorde
E stijn.jodts@herita.be - T 058 29 92 29

Moïra Deledicque – Administratief Medewerker Kasteel Beauvoorde
E moira.deledicque@herita.be – T 058 29 92 29

Freek Peeraerts - Bouwkundig Medewerker
E freek.peeraerts@herita.be – T 03 212 29 71

Lieven Van Raemdonck - Technisch Medewerker 
E lieven.vanraemdonck@herita.be - T 03 212 29 91

Simon Callebert - Projectontwikkelaar
E simon.callebert@herita.be - T 03 212 29 70 

Yari Dockx - Projectontwikkelaar
E yari.dockx@herita.be - T 03 212 29 73

Koen Boschmans – Technisch Medewerker 
E koen.boschmans@herita.be 

Ludwig Vanbelleghem – Technisch Medewerker 
E ludwig.vanbelleghem@herita.be

Dirk Limpens - Technisch Medewerker 
E dirk.limpens@herita.be - T 0470 18 29 09

Elke Beauprez - Medewerker Site-ontwikkeling
E elke.beauprez@herita.be - T 032 12 29 74

Faith Osayomore – Algemeen Onderhoud

Afdeling sectorontwikkeling

Liselore Michils - Producer
E liselore.michils@herita.be - T 03 212 29 63

Beau Van Dooren - Projectleider
E beau.vandooren@herita.be - T 03 212 29 56

Tom Dorau - Productontwikkelaar Open Monumentendag
E tom.dorau@herita.be - T 03 212 29 55

Annelies Roose - Platformbeheerder
E annelies.roose@herita.be - T 03 212 29 78

Laila De Bruyne - Productontwikkelaar
E Laila.Debruyne@herita.be - T 03 212 29 57

Evert Verreth - Productontwikkelaar
​E Evert.verreth@herita.be - T 03 212 29 69

Chloé Spruyt - Communicatiemedewerker & pers
E chloe.spruyt@herita.be - T 03 212 29 79

Charlotte Meys - Communicatiemedewerker
E charlotte.meys@herita.be - T 03 212 29 61

Koen Jambon - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg)
E koen.jambon@herita.be - T 03 212 29 64

Tom Styns - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant)
E tom.styns@herita.be - T 0492 22 78 03

Puck Verstraeten - Programmaontwikkelaar
E puck.verstraeten@herita.be - T 03 212 29 60

Staf

Eugene Goetstouwers - Stafmedewerker Financiën
E medewerker@herita.be – 03 212 29 76

Isabelle De Wilde - Medewerker Boekhouding
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66

Karel Dendooven - Stafmedewerker Beleid
E karel.dendooven@herita.be - T 03 212 29 62

Ondersteuning

Carolien Callewaert - Management Assistant & HR-medewerker
E carolien.callewaert@herita.be - T 03 212 29 68

Jamila Ahmindach - Onthaalmedewerker
E jamila.ahmindach@herita.be – T 03 226 31 85

Managementteam

Margit Bal - Algemeen directeur
E margit.bal@herita.be - T 03 212 29 72

Els Derycke - Afdelingshoofd Site-ontwikkeling
E els.derycke@herita.be – T 03 212 29 98