Menu

Wie is wie bij Herita?

Een hecht team van zo’n 30 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiast bestuur en algemene vergadering.

Afdeling site-ontwikkeling

Sieglinde Steenkiste - Onthaalverantwoordelijke Kasteel Beauvoorde 
E sieglinde.steenkiste@herita.be - T 058 29 92 29

Moïra Deledicque – Administratief Medewerker Kasteel Beauvoorde
E moira.deledicque@herita.be – T 058 29 92 29

Freek Peeraerts - Bouwkundig Medewerker
E freek.peeraerts@herita.be – T 03 212 29 71

Lieven Van Raemdonck - Technisch Medewerker 
E lieven.vanraemdonck@herita.be - T 03 212 29 91

Simon Callebert - Projectontwikkelaar
E simon.callebert@herita.be - T 03 212 29 70 

Yari Dockx - Projectontwikkelaar
E yari.dockx@herita.be - T 03 212 29 73

Koen Boschmans – Technisch Medewerker 
E koen.boschmans@herita.be 

Ludwig Vanbelleghem – Technisch Medewerker 
E ludwig.vanbelleghem@herita.be

Administratief medewerker site-ontwikkeling - vacant

Afdeling sectorontwikkeling

Beau Van Dooren - Projectleider
E beau.vandooren@herita.be - T 03 212 29 56

Michaël Bresseel - Producer
E michael.bresseel@herita.be - T 03 212 29 63

Laila De Bruyne - Productontwikkelaar
E Laila.Debruyne@herita.be - T 03 212 29 57

Evert Verreth - Productontwikkelaar
​E Evert.verreth@herita.be - T 03 212 29 69

Charlotte Meys - Communicatiemedewerker
E charlotte.meys@herita.be - T 03 212 29 61

Koen Jambon - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg)
E koen.jambon@herita.be - T 03 212 29 64

Tom Styns - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant)
E tom.styns@herita.be - T 0492 22 78 03

Puck Verstraeten - Programmaontwikkelaar
E puck.verstraeten@herita.be - T 03 212 29 60

Staf en ondersteuning

Eugene Goetstouwers - Stafmedewerker Financiën
E medewerker@herita.be – 03 212 29 76

Isabelle De Wilde - Medewerker Boekhouding
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66

Karel Dendooven - Stafmedewerker Beleid
E karel.dendooven@herita.be - T 03 212 29 62

Carolien Callewaert - Management Assistant & HR-verantwoordelijke
E carolien.callewaert@herita.be - T 03 212 29 68

Jamila Ahmindach - Onthaalmedewerker
E jamila.ahmindach@herita.be – T 03 226 31 85

Faith Osayomore – Algemeen Onderhoud

Managementteam

Algemeen directeur - vacant

Afdelingshoofd site-ontwikkeling - vacant

Lucas De Clercq - Afdelingshoofd Sectorontwikkeling
E lucas.declercq@herita.be - T 03 212 29 96

Bericht van het Bestuur

18 augustus 2020

  • Na vier jaar bij Herita vzw kiest algemeen directeur Margit Bal voor een nieuwe stap in haar loopbaan. Margit Bal verlaat Herita effectief op 4 september 2020.
  • Het bestuur wenst  Margit nadrukkelijk te bedanken voor het engagement van de voorbije jaren en voor de wijze waarop ze de organisatie en de medewerkers aanstuurde. Namens Herita en alle medewerkers wenst het bestuur Margit alle succes toe.  
  • Onder haar leiding werd werk gemaakt van een belangrijke strategische heroriëntering van Herita, de nieuwe beheersovereenkomst en de ondertekening van de meerjarenpremieovereenkomst voor de erfgoedsites Fort Napoleon, Kasteel Beauvoorde en Kasteel van Horst. Ze kan ook terugblikken op realisaties zoals de ledenbeweging Open Monumenten en de opstart van belangrijke restauratiewerken aan het Kasteel van Horst en Kasteel Beauvoorde.    
  • Het interim-management wordt waargenomen door een duo: Karel Dendooven die onder andere de relaties met de Overheid- en de sector Onroerend Erfgoed verzorgt, en Lucas De Clercq, Afdelingshoofd Sectorontwikkeling. Het interim-duo zal ondersteund worden door een begeleidingscomité uit het Bestuur. 
  • De keuze van het bestuur voor een intern interim-management staat garant voor de continuïteit van lopende zaken en projecten en voor een goede werking van de organisatie. Dat moet ook de uitvoering van de samenwerkingsovereenkomst met de Vlaamse overheid verzekeren. Het interim-management gaat in op 7 september 2020.
  • Parallel start het bestuur de procedure op om een nieuwe  directeur aan te werven.