Menu

Wie is wie bij Herita?

Een hecht team van zo’n 25 professionele medewerkers zorgt ervoor dat de werking vlot verloopt. Zij worden ondersteund door gedreven vrijwilligers, werken samen met verschillende partners en kunnen rekenen op een enthousiast bestuur en algemene vergadering.

Afdeling site-ontwikkeling

Sieglinde Steenkiste - Site-ontwikkelaar 
E sieglinde.steenkiste@herita.be - T 058 29 92 29

Moïra Deledicque – Administratief medewerker Kasteel Beauvoorde
E moira.deledicque@herita.be – T 058 29 92 29

Freek Peeraerts - Projectontwikkelaar
E freek.peeraerts@herita.be – T 03 212 29 71

Lieven Van Raemdonck - Teamcoördinator & preventieadviseur techniek
E lieven.vanraemdonck@herita.be - T 03 212 29 91

Simon Callebert - Projectontwikkelaar
E simon.callebert@herita.be - T 03 212 29 70 

Helena ten Berge - Coördinator open erfgoed, crowdfunding & exploitaties
E helena.tenberge@herita.be - T 03 212 29 73

Koen Boschmans – Mobiel technisch onderhoud Vlaanderen
E koen.boschmans@herita.be 

Ludwig Vanbelleghem – Technisch medewerker West-Vlaanderen
E ludwig.vanbelleghem@herita.be

Administratief medewerker site-ontwikkeling - vacant

Afdeling sectorontwikkeling

Beau Van Dooren - Projectleider Open Monumentendag
E beau.vandooren@herita.be - T 03 212 29 56

Michaël Bresseel - Producer
E michael.bresseel@herita.be - T 03 212 29 63

Veerle Van Reusel - Productontwikkelaar
E veerle.vanreusel@herita.be - T 03 212 29 57

Evert Verreth - Productontwikkelaar
​E evert.verreth@herita.be - T 03 212 29 69

Koen Jambon - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen, Limburg)
E koen.jambon@herita.be - T 03 212 29 64

Tom Styns - Partnermedewerker (Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams-Brabant)
E tom.styns@herita.be - T 0492 22 78 03

Puck Verstraeten - Programmaontwikkelaar
E puck.verstraeten@herita.be - T 03 212 29 60

Wim Helderweert - Coördinator vrijwilligers- & publiekswerking 
E wim.helderweert@herita.be - T 03 212 29 55

Kathleen Engels - Marketing & communicatie
E kathleen.engels@herita.be - T 03 212 29 61

Staf en ondersteuning

Eugene Goetstouwers - Stafmedewerker financiën
E medewerker@herita.be – 03 212 29 76

Isabelle De Wilde - Medewerker boekhouding
E isabelle.dewilde@herita.be - T 03 212 29 66

Carolien Callewaert - Management assistant & HR-verantwoordelijke
E carolien.callewaert@herita.be - T 03 212 29 68

Jamila Ahmindach - Onthaalmedewerker
E jamila.ahmindach@herita.be – T 03 226 31 85

Faith Osayomore – Algemeen onderhoud

Managementteam

Matthias Francken - Algemeen directeur
E matthias.francken@herita.be - T 03 212 2 972

Jonas Devos - Afdelingshoofd site-ontwikkeling 
E jonas.devos@herita.be - T03 212 29 98

Lucas De Clercq - Afdelingshoofd sectorontwikkeling
E lucas.declercq@herita.be - T 03 212 29 96