Kasteel van Horst

Wie is wie

Matthias Francken

Matthias Francken
Algemeen directeur
+32 (0)3 21 22 972
+32 (0)498 84 56 99
matthias.francken@herita.be

Jonas Devos

Jonas Devos
Manager restauratie, onderhoud & onderzoek
+32 (0)3 21 22 998
+32 (0)471 69 12 23
jonas.devos@herita.be

Lucas De Clercq

Lucas De Clercq
Manager leden, communicatie & publiek
+32 (0)3 21 22 996
+32 (0)483 21 15 45
lucas.declercq@herita.be

Carolien Callewaert

Carolien Callewaert
Human resources
+32 (0)3 21 22 968
+32 (0)486 48 21 27
carolien.callewaert@herita.be

Leonard Adriaen

Leonard Adriaen
Junior staf- en projectmedewerker
+32 (0)3 21 22 975
leonard.adriaen@herita.be

 

Jamila Ahmindach

Jamila Ahmindach
Onthaal & facility
+32 (0) 3 226 31 85
jamila.ahmindach@herita.be

Koen Boschmans 
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)490 42 30 62
koen.boschmans@herita.be

Sophie Brands

Sophie Brands
Site ontwikkelaar Kasteel van Horst
+32 (0)3 21 22 969
sophie.brands@herita.be

Michael Bresseel

Michaël Bresseel
Events en productie
+32 (0)3 21 22 963
michael.bresseel@herita.be

Helena Brosius

Helena Brosius
Community manager vrijwilligerswerking
+32 (0)3 21 22 967
helena.brosius@herita.be

Simon Callebert

Simon Callebert
Projectontwikkelaar restauratie
+32 (0)3 21 22 970
simon.callebert@herita.be

Sara Cleiren

Sara Cleiren
Coördinator De Hofkamer en Paleis op de Meir
+32 (0)3 21 22 973
sara.cleiren@herita.be

Stein De Groof

Stein De Groof
IT services
+32 (0)3 21 22 990
stein.degroof@herita.be

Isabelle De Wilde

Isabelle De Wilde
Boekhouding
+32 (0)3 21 22 966
isabelle.dewilde@herita.be

Kathleen Engels

Kathleen Engels
Communicatie en marketing
+32 (0)3 21 22 961
kathleen.engels@herita.be

Caroline Geerts

Caroline Geerts
Site ontwikkelaar Kasteel van Heers
+32 (0)3 21 22 992
caroline.geerts@herita.be

Eugène Goetstouwers

Eugène Goetstouwers
Boekhouding
+32 (0)3 21 22 976
eugene.goetstouwers@herita.be

Véronique Lambert

Véronique Lambert
Site ontwikkelaar Kasteel van Laarne en Kasteel Beauvoorde
+32 (0)479 66 12 34
veronique.lambert@herita.be

Paul Lambrechts

Paul Lambrechts
Site ontwikkelaar Abdij van Herkenrode
+32 (0)3 21 22 993
paul.lambrechts@herita.be

Faith Osaymore

Faith Osayomore
Onthaal en facility
+32 (0)3 226 31 85
faith.osayomore@herita.be

Freek Peeraerts

Freek Peeraerts
Projectontwikkelaar restauratie
+32 (0)3 21 22 971
freek.peeraerts@herita.be

Yasmijn Soete

Yasmijn Soete
Communicatiemedewerker
+32 (0)3 21 22 965
yasmijn.soete@herita.be

Sieglinde Steenkiste

Sieglinde Steenkiste
Coördinator Kasteel Beauvoorde
+32 (0)3 21 22 994
sieglinde.steenkiste@herita.be

Helena ten Berge

Helena ten Berge
Erfgoed onderzoeker
+32 (0)3 21 22 974
helena.tenberge@herita.be

Griet Langbeen

Griet Langbeen
Projectcoördinator Open Monumentendag
+32 (0)3 21 22 962
griet.langbeen@herita.be

Cleo Jespers

Cleo Jespers
Creatief adviseur
+32 (0)3 21 22 991
cleo.jespers@herita.be

Alissa Van Horenbeeck

Alissa Van Horenbeeck
Communicatiemedewerker
+32 (0)3 21 22 978
alissa.vanhorenbeeck@herita.be

Tony Van Winckel

Tony Van Winckel
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)495 99 76 42
tony.vanwinckel@herita.be

Ludwig Vanbelleghem
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)498 26 54 45
ludwig.vanbelleghem@herita.be

Puck Verstraeten

Puck Verstraeten
Site ontwikkelaar De Hofkamer en Paleis op de Meir
+32 (0)3 21 22 960
puck.verstraeten@herita.be

Emile Cnudde

Emile Cnudde
Coördinator Kasteel van Laarne
+32 (0)9 230 91 55
emile.cnudde@herita.be

 

Jaana Hombroux

Jaana Hombroux
Onthaal & projectmedewerker
+32 (0)3 226 31 85
jaana.hombroux@herita.be

Vrijwilligers

Vrijwilligers
Anne, Carla en Goedele onthalen bezoekers in De Hofkamer. Zoals hen zijn er nog veel meer fantastische vrijwilligers

Raad van Bestuur & Algemene Vergadering

Het bestuur is het leidinggevende orgaan van Herita vzw en heeft de uiteindelijke verantwoordelijkheid voor het reilen en zeilen van de organisatie. De raad wordt verkozen door en legt verantwoording af aan de leden van de algemene vergadering van de vzw.

Raad van Bestuur
Gustaaf Sap (voorzitter), Hilde Daem, Simonne Vermeylen, Christine Claus, Ine Mariën, Thomas Van Waeyenberge, Bart Vandesompele, Stijn Viaene, Jos Stalmans.

Algemene vergadering
Annick Schramme, Anouk Stulens, Christine Claus, Eline Goovaerts, Ghislain d'Ursel, Hilde Daem, Ingrid Stevens, Luc Demeester, Luc Olyslager, Philippe De Backer, Piet Jaspaert
Piet Lombaerde, Simon de Merode, Simonne Vermeylen, Sophie Huysman, Ine Mariën, Thomas Van Waeyenberge, Bart Vandesompele, Jozef Van Waeyenberge, Dimitri Stevens, Ilse Deloof, Stijn Viaene, Jos Stalmans, Marc Kocken, Sofie De Caigny.