Kasteel van Horst

Wie is wie

Matthias Francken

Matthias Francken
Algemeen directeur
+32 (0)498 84 56 99
matthias.francken@herita.be

Jonas Devos

Jonas Devos
Restauratie, onderhoud & onderzoek
+32 (0)471 69 12 23
jonas.devos@herita.be

Lucas De Clercq

Lucas De Clercq
Leden, communicatie & publiek
+32 (0)483 21 15 45
lucas.declercq@herita.be

Carolien Callewaert

Carolien Callewaert
Human resources
+32 (0)486 48 21 27
carolien.callewaert@herita.be

Leonard Adriaen

Leonard Adriaen
Junior staf- en projectmedewerker
+32 (0)494 48 91 48
leonard.adriaen@herita.be

 

Jamila Ahmindach

Jamila Ahmindach
Onthaal & facility
+32 (0) 3 226 31 85
jamila.ahmindach@herita.be

Koen Boschmans

Koen Boschmans 
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)490 42 30 62
koen.boschmans@herita.be

Sophie Brands

Sophie Brands
Commercieel coördinator
+32 (0)468 51 13 18
sophie.brands@herita.be

Michael Bresseel

Michaël Bresseel
Events en productie
+32 (0)472 39 97 78
michael.bresseel@herita.be

Helena Brosius

Helena Brosius
Community manager
+32 (0)483 99 94 21
helena.brosius@herita.be

Simon Callebert

Simon Callebert
Projectontwikkelaar restauratie
+32 (0)476 86 86 32
simon.callebert@herita.be

Sara Cleiren

Sara Cleiren
Administratief en bouwtechnisch medewerker
+32 (0)499 32 79 57
sara.cleiren@herita.be

Stein De Groof

Stein De Groof
IT services
+32 (0)489 40 96 44
stein.degroof@herita.be

Isabelle De Wilde

Isabelle De Wilde
Boekhouding
+32 (0)476 91 82 80
isabelle.dewilde@herita.be

Kathleen Engels

Kathleen Engels
Communicatie en marketing
+32 (0)494 56 12 13
kathleen.engels@herita.be

Caroline Geerts

Caroline Geerts
Projectcoördinator
+32 (0)497 39 57 48
caroline.geerts@herita.be

Eugène Goetstouwers

Eugène Goetstouwers
Boekhouding
+32 (0)3 226 31 85
eugene.goetstouwers@herita.be

Véronique Lambert

Veronique Lambert
Senior advisor
+32 (0)468 11 98 14
veronique.lambert@herita.be

Paul Lambrechts

Paul Lambrechts
Senior advisor
+32 (0)487 25 07 00
paul.lambrechts@herita.be

Faith Osaymore

Faith Osaymore
Onthaal en facility
+32 (0)3 226 31 85
faith.osaymore@herita.be

Freek Peeraerts

Freek Peeraerts
Projectontwikkelaar restauratie
+32 (0)486 36 29 66
freek.peeraerts@herita.be

Yasmijn Soete

Yasmijn Soete
Communicatie en marketing
+32 (0)489 73 92 87
yasmijn.soete@herita.be

Sieglinde Steenkiste

Sieglinde Steenkiste
Projectcoördinator Kasteel Beauvoorde
+32 (0)493 40 48 77
sieglinde.steenkiste@herita.be

Helena ten Berge

Helena ten Berge
Erfgoed onderzoeker
+32 (0)494 34 75 04
helena.tenberge@herita.be

Beau Van Dooren

Beau Van Dooren
Projectcoördinator Open Monumentendag
+32 (0)499 48 83 09
beau.vandooren@herita.be

Lieven Van Raemdonck

Lieven Van Raemdonck
Technisch onderhoud en planning
+32 (0)475 85 94 34
lievenvanraemdonck@herita.be

Veerle Van Reusel

Veerle Van Reusel
Projectcoördinator
+32 (0)473 29 17 54
veerle.vanreusel@herita.be

Tony Van Winckel

Tony Van Winckel
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)495 99 76 42
tony.vanwinckel@herita.be

Ludwig Vanbelleghem

Ludwig Vanbelleghem
Technisch onderhoudsmedewerker
+32 (0)498 26 54 45
ludwig.vanbelleghem@herita.be

Puck Verstraeten

Puck Verstraeten
Projectleider erfgoedbeleving
+32 (0)485 39 02 37
puck.verstraeten@herita.be

Vrijwilligers

Vrijwilligers
Anne, Carla en Goedele onthalen bezoekers in De Hofkamer. Zoals hen zijn er nog veel meer fantastische vrijwilligers

Raad van Bestuur & Algemene Vergadering

Het bestuur is het leidinggevende orgaan van Herita vzw en heeft de uiteindelijke verantwoordelijkheid voor het reilen en zeilen van de organisatie. De raad wordt verkozen door en legt verantwoording af aan de leden van de algemene vergadering van de vzw.

Raad van Bestuur
Gustaaf Sap (voorzitter), Hilde Daem, Simonne Vermeylen, Christine Claus, Ine Mariën, Thomas Van Waeyenberge, Bart Vandesompele, Stijn Viaene, Jos Stalmans.

Algemene vergadering
Annick Schramme, Anouk Stulens, Christine Claus, Dirk Renard, Eline Goovaerts, Ghislain d'Ursel, Gustaaf Sap (zit voor, maar niet stemgerechtigd, niet voor quorum), Hilde Daem, Ingrid Stevens, Luc Demeester, Luc Olyslager, Philippe De Backer, Piet Jaspaert
Piet Lombaerde, Simon de Merode, Simonne Vermeylen, Sophie Huysman, Ine Mariën, Thomas Van Waeyenberge, Bart Vandesompele, Jozef Van Waeyenberge, Dimitri Stevens, Ilse Deloof, Stijn Viaene, Jos Stalmans, Marc Kocken, Sofie De Caigny.